תוכן עניינים

עצי פרי ונוי שנמצאים בגינות ובחצרות הם תוספת נפלאה לשדרוג האווירה בגינה. בנוסף לכך שהם יפים לעין, כאשר מגדלים עצי פרי בבית, ניתן ליהנות מפירות כמו לימונים, תפוזים או אבוקדו (וגם פירות רבים נוספים) בעונות השנה המתאימות. לכן, בעלי גינות רבים אוהבים לגדל ולטפח עצי פרי ונוי בחצרות שלהם.

בנוסף לכך שיש להשקות את העצים ולדאוג לרווחתם, כדי שהם יהיו בריאים ומטופחים יש לדאוג גם לעיצוב שלהם, שמתבצע בדרך כלל על ידי גיזום. כל פעולה של עיצוב עצים הכוללת גיזום דורשת את מגע ידו של איש מקצוע מנוסה, בייחוד כאשר העצים כבר גבוהים יחסית. איש המקצוע בתחום עיצוב העצים הוא כזה שמחזיק בתעודות ההסמכה הנדרשות, שיש לו את הכלים והציוד המתאימים וכן את היכולת לטפס על העץ במקרה הצורך, כדי לעצב ולגזום אותו.

מכיוון שמדובר בפעולה שהיא מורכבת ודורשת ניסיון ויכולות פיזיות, בעלי הגינות אינם יכולים או מוסמכים לבצע אותה בעצמם, והם צריכים לשכור את שירותיה של חברת עיצוב עצים מקצועית.

אמנות זה המומחיות שלנו עיצוב עצים בתל אביב!

עיצוב עצים לצורך טיפוח גינות וחצרות

ישנם סוגי עצים שקל יותר לעצב ולטפח אותם, לעומת סוגי עצים אחרים שהעיצוב שלהם מצריך פעולה מורכבת ומסובכת יותר. באופן כללי, כל פעולה של עיצוב עצים מצריכה גיזום של הענפים. הגיזום נעשה כדי לשמור על צורה מסוימת של העץ וכדי לעודד אותו לצמוח בכיוונים מסוימים.

אין ספק כי עצים מעוצבים ומטופחים הם מרשימים בהרבה, מאשר עצים שנותנים להם לגדול לכל כיוון באופן חופשי. זוהי הסיבה העיקרית לכך שבעלי גינות דואגים לבצע גיזום ועיצוב לעצים באופן קבוע. התכיפות והתדירות של הגיזום נקבעות בהתאם לסוג העץ ולרמת ההשקעה שאותה רוצה להשקיע בעל הגינה. ככל שהפעולה מתבצעת בתדירות גבוהה יותר, לפחות אחת לשנה, יש סיכוי רב יותר שהעצים יקבלו את המראה והעיצוב שאליו מכוונים בעלי המקצוע.

איך בוחרים חברה לגיזום ולעיצוב עצים?

מכיוון שעיצוב עצים הוא מלאכה פיזית שדורשת מיומנות רבה ותעודה מקצועית, חשוב לבחור בחברה מקצועית שיש לה ניסיון רב בעיצוב עצים ובגיזום שלהם. אם מדובר בחברה שטרם עבדתם איתה, אתם יכולים לבקש לראות תמונות של עבודות קודמות שביצעה אותה חברה וכן לדרוש לראות את תעודות ההסמכה הרלוונטיות.

חברות מובילות לעיצוב עצים, כמו "איכות הגיזום", ערוכות לתת מענה לעיצוב של כל סוגי העצים ולעבודה בכל גובה. כאשר מדובר בעצים גבוהים מאוד, או כאשר אין דרך נוחה להגיע לכל חלקי העץ, החברה מתמחה בטיפוס או בשימוש במנוף כדי להגיע לצמרות העצים.

כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית, שתתאים לצרכים שלכם ושל הגינה שלכם, אתם מוזמנים לפנות לחברה ולקבל ייעוץ אישי לגבי עיצוב וגיזום עצים לכל מטרה ובכל מקום.

חברת שירותי גיזום עצים המובילה בישראל !

עבודה באחריות באמינות ושירות
גוזם באישור משרד החקלאות
עבודות מנוף ועבודות טיפוס
עובדים עם כל סוגי העצים

תפריט נגישות

התקשר עכשיו!