גזימת עצים

תוכן עניינים

מדינת ישראל חוותה גידול משמעותי של אוכלוסיית העצים שבה; ליתר דיוק, המדינה הקטנה שלנו היא אחת מהמדינות שבהן היה את הגידול המשמעותי ביותר בכמות העצים ב-100 השנים האחרונות! רבים מהעצים הללו נמצאים על שטחים פרטיים וגם שטחים שפתוחים לציבור הרחב, וכדי שהם ימשיכו לשגשג, יש לטפל בהם במהלך השנים. גזימת עצים בשטח פרטי וגם שטחים ציבוריים היא אחת הפעולות החשובות ביותר שצריך לעשות עם עצים, וכעת הגיע הזמן לגלות את ההשפעה האדירה של גיזום עצים על הצמיחה שלהם.

גזימת עצים כחלק מטיפול שנתי

מרבית האנשים חושבים שהשקיה ודישון מספיקים כדי לאפשר לעצים לשגשג, אך זה לא נכון. עצים זקוקים לגיזום קבוע כדי שיוכלו לצמוח באופן מיטבי. מדוע? מהסיבות הבאות:

  1. הפרעה של עלים וענפים – כאשר עצים גדלים לגובה ולצדדים בלא מפריע, העלים והענפים שלהם בעצם מסתירים חלקים ניכרים מהעץ מפני השמש. כאשר השמש אינה חודרת לכל חלקי העץ, החלקים הללו אינם גדלים כמו שצריך. לכן, גזימת עצים בחלקם העליון ובחלקים עבותים שלהם היא הכרחית.
  2. פלישת מזיקים – ישנם לא מעט עצי פרי בישראל שמושכים מזיקים שאוכלים את פירותיהם. המזיקים האלו מהווים מטרד סביבתי ובריאותי, הן לעץ והן לציבור. לכן, יש לבצע גיזום עצים בחלקים שבהם יש פלישה של מזיקים, או אפילו לשקול כריתה במקרה הצורך.
  3. הצמחה של עלים ופירות – כדי לאפשר צמיחה של פירות ועלים בעץ, צריך לגזום אותם במועדים הנחוצים. באופן הזה, פירות יכולים להנץ ולצמוח באזורים שהם אמורים לגדול בהם.
  4. סכנה פיזית – כאשר עצים גדלים יתר על המידה, הם עלולים להפריע לקווי חשמל, להזיק לצנרת ואפילו להפיל ענפים ופירות על עוברים ושווים. גיזום עצים במועד הנכון מונע את הבעיות הללו ועוזר לשמור על ביטחונו של כל מי שנמצא בקרבת העץ.

כיצד מבצעים גיזום עצים?

גיזום עצים כולל בתוכו תחומים רבים שצריך להכיר מקרוב. לכל עץ יש את עונת הצמיחה והלבלוב שלו, ולכן צריך להכיר את מועדי הגיזום הנכונים של כל עץ.

מלבד זאת, צריך לדעת באילו חלקים של כל עץ צריך לבצע גיזום. כאשר גוזמים עצים במקומות הלא נכונים, עלולים להזיק להם. גזימת עצים לא נכונה פוגעת בצמיחה שלכם, ולכן עדיף להשאיר את המשימה הזו בפני המקצוענים בתחום.

גזימת עצים

כמה עולה שירות גזימת עצים מקצועי?

אין מחיר אחיד לגיזום עצים מפני שכל עץ דורש טיפול מסוג שונה. כדי לקבל הצעת מחיר הוגנת, חשוב להתייעץ עם חברה מקצועית שעוסקת בגזימת עצים – כמו חברת 'איכות הגיזום'.

בחברתנו תוכלו ליהנות ממחירים נוחים במיוחד לגיזום של עצים בודדים או לגיזום של מספר עצים. המומחים שלנו ישמחו לבצע עבורכם עבודת גיזום מכל סוג כדי שתיהנו מתוצאות מיטביות ועל מנת שהעצים שברשותכם ימשיכו ללבלב לאורך זמן.

 

גיזום עצים איכותי עם איכות הגיזום

מלבד ידע וניסיון בתחום הגיזום והטיפול העצים, חשוב גם שאתם בוחרים בחברה בעלת רישיון לגיזום עצים. ישנם מספר חוקים ומגבלות על גיזום וכריתה של עצים בישראל, וחשוב לעבוד עם חברה מורשית בלבד כאשר יש צורך בגיזום.

בנוסף, חשוב שהחברה שאתם בוחרים בה לצורכי הגיזום שלכם תהיה בעלת אישור לעבודה בגובה, ותנקוט בכל האמצעים הבטיחות הנדרשים על פי חוק.

עם איכות הגיזום תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקצועי, מורשה, ועם כל הביטוחים הנדרשים. בנוסף, אנו מספקים שירותי פינוי גיזום כחלק מכל עבודה, כך שלא תצטרכו לדאוג לדבר.

גזימת עצים היא חלק בלתי נפרד מהצמיחה שלכם, ועם איכות הגיזום תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקצועי ויסודי, משורש ועד עלה.

כריתת עצים, פונים למקצוענים. הזמינו עוד היום גוזם עצים מוסמך מחברת איכות הגיזום. לפרטים השאירו פניה באתר או התקשרו: 052-7761004 

גזימת עצים

תוכן עניינים

גזימת עצים-מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חברה?

אם אתם מחפשים שירות של גזימת עצים אנו שמחים שהגעתם אלינו. חברתנו מספקת מענה וייעוץ לחברות או אנשים פרטיים בתחום זה. איך בוחרים חברה לגיזום עצים? מקפידים לבדוק את כל הפרמטרים שצריך:

  • האם החברה היא בעלת ניסיון רב שנים בתחום? ואם כן האם היא מתחמה בשירות גזימת עצים?
  • האם החברה יודעת לבצע עבודה מהסוג הדרוש לכם? כלומר אם אתם צריכים לבצע שירות גיזום עצים גבוהים, האם יש להם את הידע והציוד הנדרש לשם כך?
  • האם החברה בעלת רישיון לביצוע העבודה?
  • מה הציוד עימו הם עושים שימוש והאם הוא איכותי?
 

גזימת עצים בארץ !

לפני בחירת חברה עליכם להבין אם היא מתאימה עבורכם, השאלות הללו יאפשרו לכם להבין אם כדאי לכם לבחור בחברה זו או אחרת. עליכם לקבל מידע רב על הניסיון הקיים להם ומדוע הם עדיפים מהמתחרים שלהם.

בין אם בחרתם להשתמש בשירות גזימת עצים לשם פינוי מקום או לשם צמיחה מחדש של העץ עליכם לבחור את הטוב ביותר. אנו מבטיחים לכם בדיוק את מה שתצטרכו, ניסיון של שנים, ציוד מקיף ומקצועי והכל ברישיון משרד החקלאות.

 

תהליך גזימת העצים הינו התהליך מורכב שמתבצע על ידי בעלי מקצוע בלבד, הוא דורש דיוק רב בכדי לא לגרום לנזקים נוספים. ישנן מספר סוגי גיזום שניתנים לביצוע.

 

דילול עצים !

גיזום עצי פרי לדוגמא או עצים אחרים שרוצים לדלל אותם בכדי שיהיו יותר יפים או שיהיו נוחים לסביבה ולא יפריעו, לעיתים עושים זאת בכדי לקבל יותר אור וקרני שמש לעץ.

גיזום הסחה– זהו גיזום לצורך שינוי גדילת הצמיחה של העץ, נשתמש בו כאשר אנו רוצים להחיות את העץ ולגרום לו לגדול בצורה נכונה.

ישנם סוגים נוספים במקרים של גזימת עצים, השתמשו בשירותינו "ייעוץ ללא התחייבות" ואנו נספק עבורכם את המענה הנכון לסוג השירות שאתם צריכים. כאשר תפנו אלינו אנו נבקש מכם להסביר את המטרה לשמה פניתם ובכך נדע להתאים עבורכם את השירות הנכון. תשאול נכון יעזור לנו לתת לכם הצעת מחיר מהירה ומשתלמת.

חברת שירותי גיזום עצים המובילה בישראל !

חייגו עכשיו!

גוזם באישור משרד החקלאות
עבודות מנוף ועבודות טיפוס
עובדים עם כל סוגי העצים

תפריט נגישות

התקשר עכשיו!