גיזום עצים בכפר סבא

תוכן עניינים

ישנן חברות רבות המתעסקות בשירותי גיזום עצים בכפר סבא, תל אביב והסביבה. רובם מתמחים בשירותים נוספים כמו כריתת עצים, עיצוב עצים וגיזום דקלים. מזה גיזום דקלים ומדוע יש לגזום את עצים מסוג זה?

גוזם מקצועי בכפר סבא

עץ הדקל הוא עץ נוי הוא קיים באלפי מינים ויתרונותיו רבים, הוא נותן צל, פירות ויש לו שימושים נוספים כגון: ייצור שמן, מכינים ממנו לבבות דקל ועוד. בגלל שיתרונותיו רבים מומלץ לשמר את הדקל, שימורו נעשה על ידי גיזום נכון. גיזום עצים תורם לצמיחה מחדש, צמיחה נכונה ובריאה יותר לדקל, טיפול בעץ מפני מזיקים וניקיון העץ והנראות שלו.

שכרת מנוף סל

עץ הדקל מרשים במיוחד וכדאי מאד לשמור עליו, אם אתם מתגוררים בנס ציונה או בכל עיר אחרת הקפידו להזמין שירותי גיזום עצים בנס ציונה או בסביבתכם. אנו באיכות הגיזום נותנים מענה לגיזום עצי דקל. נעזור לכם לשמור על העץ על מנת שתמשיכו ליהנות מהצל והפירות שהוא מעניק לכם.

גיזום מקצועי בכפר סבא

לרוב עצי הדקל גבוהים במיוחד ולכן יש צורך בעבודה לגובה לשם גיזום הענפים שלו. אנו באיכות הגיזום מציעים את שירותינו בעבודה לגובה, הניסיון הרב שנים שלנו מאפשר לנו לתת שירות מהיר, איכותי ויעיל הכולל עבודה עם אישורים לעבודה בגובה כפי החוק מחייב. אנו נדע להעריך את זמן העבודה והכלים הדרושים לביצועו לאחר שיחה קצרה שננהל יחדיו. בנוסף אנו מציעים ייעוץ ללא התחייבות ולכן אל תהססו לפנות אלינו. אנו נותנים שירותים לבעלי גינות, עיריות, גנים ציבוריים ועוד

גיזום עצים בטיפוס

כדי לגזום את ענפי הדקל בצורה נכונה כדאי לבחור בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום, גיזום לא נכון יכול להרוס את העץ. יש לדאוג לגזום את הענפים היבשים והלא שימושיים כדי לאפשר גדילה נכונה, כך יש לעשות גם לפירות שהבשילו יתר על המידה, אלה שכבר אין להם ערך. בשל גובהו עץ הדקל מרשים, שמרו עליו הוא גם פריט נוי עבורכם. אז אם אתם מחפשים גיזום עצים בנס ציונה פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת.

 

 

חברת שירותי גיזום עצים המובילה בישראל

סרטונים של העבודה שלנו

תפריט נגישות

התקשר עכשיו!