גזימת עצים

תוכן עניינים

גזימת עצים-מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חברה?

אם אתם מחפשים שירות של גזימת עצים אנו שמחים שהגעתם אלינו. חברתנו מספקת מענה וייעוץ לחברות או אנשים פרטיים בתחום זה. איך בוחרים חברה לגיזום עצים? מקפידים לבדוק את כל הפרמטרים שצריך:

  • האם החברה היא בעלת ניסיון רב שנים בתחום? ואם כן האם היא מתחמה בשירות גזימת עצים?
  • האם החברה יודעת לבצע עבודה מהסוג הדרוש לכם? כלומר אם אתם צריכים לבצע שירות גיזום עצים גבוהים, האם יש להם את הידע והציוד הנדרש לשם כך?
  • האם החברה בעלת רישיון לביצוע העבודה?
  • מה הציוד עימו הם עושים שימוש והאם הוא איכותי?
 

גזימת עצים בארץ !

לפני בחירת חברה עליכם להבין אם היא מתאימה עבורכם, השאלות הללו יאפשרו לכם להבין אם כדאי לכם לבחור בחברה זו או אחרת. עליכם לקבל מידע רב על הניסיון הקיים להם ומדוע הם עדיפים מהמתחרים שלהם.

בין אם בחרתם להשתמש בשירות גזימת עצים לשם פינוי מקום או לשם צמיחה מחדש של העץ עליכם לבחור את הטוב ביותר. אנו מבטיחים לכם בדיוק את מה שתצטרכו, ניסיון של שנים, ציוד מקיף ומקצועי והכל ברישיון משרד החקלאות.

 

תהליך גזימת העצים הינו התהליך מורכב שמתבצע על ידי בעלי מקצוע בלבד, הוא דורש דיוק רב בכדי לא לגרום לנזקים נוספים. ישנן מספר סוגי גיזום שניתנים לביצוע.

 

דילול עצים !

גיזום עצי פרי לדוגמא או עצים אחרים שרוצים לדלל אותם בכדי שיהיו יותר יפים או שיהיו נוחים לסביבה ולא יפריעו, לעיתים עושים זאת בכדי לקבל יותר אור וקרני שמש לעץ.

גיזום הסחה– זהו גיזום לצורך שינוי גדילת הצמיחה של העץ, נשתמש בו כאשר אנו רוצים להחיות את העץ ולגרום לו לגדול בצורה נכונה.

ישנם סוגים נוספים במקרים של גזימת עצים, השתמשו בשירותינו "ייעוץ ללא התחייבות" ואנו נספק עבורכם את המענה הנכון לסוג השירות שאתם צריכים. כאשר תפנו אלינו אנו נבקש מכם להסביר את המטרה לשמה פניתם ובכך נדע להתאים עבורכם את השירות הנכון. תשאול נכון יעזור לנו לתת לכם הצעת מחיר מהירה ומשתלמת.

חברת שירותי גיזום עצים המובילה בישראל !

חייגו עכשיו!

גוזם באישור משרד החקלאות
עבודות מנוף ועבודות טיפוס
עובדים עם כל סוגי העצים

תפריט נגישות

התקשר עכשיו!